piątek, 22 lutego 2013

Nowy telefon - nowe etui

Na nowy telefon czekałam półtora miesiąca. Kiedy się w końcu doczekałam, uznałam, że muszę o niego zadbać, a przy okazji czegoś nowego się nauczyć. Postanowiłam uszyć sobie etui. Znalazłam tutorial na etui, które tak mi się spodobało, że do szycia wzięłam się zaraz po przyjściu z pracy. Wykorzystałam stare dżinsy (jak to dobrze, że ich nie wyrzuciłam!) i skrawki kolorowych tkanin.
Największy problem miałam z wymiarami. Chyba źle zrozumiałam instrukcję albo coś pomieszałam. W każdym razie szablony nijak się miały do wymiaru mojego telefonu. No, ale co tam. Wszystko sobie odpowiednio dopasowałam i etui przypomina etui... Chociaż... widać, że szyłam na szybko. I gdy tylko skończyłam - postanowiłam uszyć jeszcze jeden, ładniejszy. Zamykanie na guzik jest mało praktyczne, ale samodzielnie go obszyłam więc nie zamierzam z niego rezygnować :)


5 komentarzy:

 1. wg mnnie etui jest śliczne, bardzo mi się podoba, zapraszam na wymiankę do mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mie bomba! Sama żałuję, że nie zadbałam o swój telefon w odpowiednim czasie, a jak już zaliczył glebę i się okaleczył.... żałuję jeszcze bardziej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie. Mój poprzedni telefon wielokrotnie "zaliczał glebę" i być może to też było przyczyną jego całkowitej destrukcji? ;) Mam nadzieję, że z tym będzie inaczej :) Dziękuję za miłe słowa :)))

   Usuń
 3. fiński bankrut ćpuł bejmami?22 lutego 2013 21:33

  Cóż za nachalny product placement...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...