sobota, 17 sierpnia 2013

Mały organizer do torebki

Mam koleżankę, która dopasowuje torebkę do stroju. Zdarza się więc, że robi to codziennie. Nie mam jednej torebki. Mam ich całkiem sporo, ale nigdy nie lubiłam przepakowywać się z jednej do drugiej, bo zawsze zapominałam coś przełożyć.
Dlatego wybawieniem był organizer, który kupiłam swego czasu w sprzedaży katalogowej. Było to w czasach, kiedy nawet przez myśl mi nie przeszło, że będę mieć własną maszynę do szycia i będę umiała ją obsługiwać!

Różowy, wysłużony organizer. Przyznaję - swoje przeszedł :DKupowanie z katalogu to trochę jak kupowanie internetowe - produkt w rzeczywistości zawsze wygląda gorzej niż na zdjęciach w folderze. Przyznaję, że mój nowy organizer rozczarował mnie wyglądem. Całe szczęście, że sprawdza się tak jak powinien. W moim przypadku to strzał w dziesiątkę. Wkładam tam wszystkie potrzebne rzeczy, a kiedy chcę zmienić torebkę, przekładam go z jednej do drugiej i po sprawie. Do tego, wiem, gdzie czego szukać.
Mój organizer zużył się nieco, ale podsunął mi pomysł. Postanowiłam uszyć podobny (a jakże!) i podarować koleżance w prezencie imieninowym. Nie wiem, jak się u niej sprawdzi, ale może i jej się spodoba ten pomysł? A oto mała opowieść fotograficzna:

Widok z każdej strony: Z lotu ptaka :)
 A tak się prezentuje w praktyce:
Największym minusem jak dla mnie - są rączki. Owszem, bardzo praktyczne przy transportowaniu zawartości z jednej torebki do drugiej, ale poza tym, całkowicie zbędne.Dlatego u mnie są schowane i w ogóle ich nie używam:


I dlatego też nie wszyłam ich w prototypie organizera dla koleżanki. Ciekawa jestem, czy takie rozwiązanie się sprawdzi:
2 komentarze:

 1. Aż mi się słabo zrobiło! To ja dotąd nie miałam nawet pojęcia o czymś takim.
  Organizer - ja też chcę!!! Poproszę o wymiary ogólne i radę z jakiego materiału to uszyć - resztę podpatrzę :-D
  Z góry dziękuję (bo nie odpuszczę) i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok - nie ma sprawy :) Wymiary podam Ci w mailu, bo teraz ani organizera, ani miary nie mam pod ręką. Co do materiału - najlepiej jakiś sztywniejszy i mocniejszy, żeby całość dobrze się trzymała.
   Dziękuję za miłe słowa.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...